OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Niedziela Chrztu Pańskiego niech nas zachęci do wdzięczności Panu Bogu za dar łaski uświecającej, udzielonej nam na chrzcie świętym.

2. Dziękujemy za złożoną dziś ofiarę na płatności w naszej parafii. Bóg zapłać!

3. Składamy podziękowanie 129 rodzinom za złożenie ofiar do kopert w łącznej kwocie 13 360 zł. na potrzeby naszej parafii oraz jednej rodzinie za 400 zł. na instrument organowy w kościele parafialnym i jednej rodzinie ze SW za 150 zł. na organy w kaplicy. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać!

4. W poniedziałek i wtorek – ostatnie dni wizyty duszpasterskiej w naszej parafii:  

Zachęcamy nadal, jak bywało to w tradycji, aby rodzina, która w danym dniu ma wyznaczoną kolędę, wzięła udział we Mszy świętej w dogodnym dla niej czasie.

5. Mimo, że zakończył się liturgiczny Okres Bożego Narodzenia, zachowujemy tradycyjnie wystrój świąteczny aż do 2 lutego oraz śpiewamy nadal w tym czasie piękne polskie kolędy. Zachęcamy, by w rodzinie przywrócić na nowo zwyczaj wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek. Przekazujmy dzieciom i młodzieży chrześcijański zwyczaj pielęgnowania religijnych wartości życia. 

6. Dziękujemy kolejnym rodzinom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać! 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego po 8 zł., Niedzielę, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczek Dobra oraz kwartalnik „Apostoł Miłosierdzia”.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: + Magdalena Mikulska i + Jan Szczepanik. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…