OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023 r.

1.Przeżywając dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, módlmy się za chrześcijan cierpiących i ginących z powodu wyznawanej wiary. Po Mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na „Kościół w Potrzebie”.

2. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary:

– za dzisiejszą składkę na potrzeby naszej parafii

– dwóm rodzinom za ofiarę na potrzeby parafialne,

– pięciu rodzinom za ofiary na korony dla figury naszej Madonny

– trzem rodzinom za ofiary w ramach zaległej kwesty.

Wszystkim za wszystko Bóg zapłać!

3. W dniu dzisiejszym w Sali Misterium o godz. 16.30 Parafialny Teatr Religijny RENOVATIO, wystawi sztukę pt. „Miłość Ojczyzny” Miłośników teatru serdecznie zapraszamy!

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

– w poniedziałek – wspomnienie Świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męczenników

– we czwartek – spotkanie klas III z Krużlowej i ze Starej Wsi z rodzicami o godz. 18.00

– w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

– w sobotę – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, której relikwie znajdują się w naszym kościele. Patronalne Święto Ruchu Czystych Serc.

– w niedzielę – Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy  Dzień Ubogich.

5. Wyjazd Pielgrzymki na Nocne Czuwanie Róż Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godz. 7.00. Koszt pielgrzymki 100 zł. Zapisy u Pana Stanisława W.

6. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościołów i otoczenia w minionym tygodniu. Bóg zapłać! Do sprzątania w sobotę o godz. 08.30 prosimy następujące rodziny: Michał B. 386, Wiesław B. 266, Paweł D. 337, Józef B. 26, Adam O. 320, Tomasz W. 399, Robert W. 293, Marcin Z. 100, Roman D. , Janusz S. 332.

Natomiast w Starej Wsi dziękujemy rodzinom za sprzątanie kaplicy i otoczenia w minionym tygodniu. Bóg zapłać! Do sprzątania prosimy następujące rodziny: Teresa D. 19, Kazimierz J. 165, Helena R. 156.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczek Dobra, oraz Kalendarz Rolników.